Bourou
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν???

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? Empty Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν???

Δημοσίευση από Arrakis Τετ Σεπ 17, 2008 2:36 pm

Οταν βγήκε το "Dark Knight" με θέμα τον Τζόκερ, όλοι αναρωτήθηκαν πως θα καταφέρει ο Heath Ledger να ξεπεράσει την ερμηνεία του Jack Nicholson. Το αποτέλεσμα είναι γνωστό.

Τώρα που μάθαμε πως θα βγει και τρίτη ταινία με τον Batman και πρωταγωνιστή τον Christian Bale, όλοι αναρωτιούνται πως θα ξεπεραστεί η προηγούμενη ταινία και η ερμηνεία του αδικοχαμένου Ledger. Η απάντηση είναι απλή: Βάζουμε στο cast τον Johnny Depp και τον Philip Seymour Hoffman. Ο πρώτος θα κάνει τον "Γρίφο" που είχε ερμηνεύσει ο Jim Carrey το 1995 και ο δεύτερος τον Πιγκουϊνο που είχε ερμηνεύσει ο Danny DeVito το 1992.

Αυτό αποκάλυψε με δηλώσεις του στο MTV ο Michael Caine: "Oταν ο Christopher Nolan (ο σκηνοθέτης) μου είπε ότι θα κάνουμε το "Dark Knight", τον ρώτησα ποια θα είναι η υπόθεση. Μου είπε για τον Τζόκερ. Αναρωτήθηκα πως μπορούμε να συγκριθούμε με τον Jack Nicholson και μου είπε ότι τον ρόλο θα ερμηνεύσει ο Heath Ledger", τόνισε αρχικά ο 75χρονος ηθοποιός για να προσθέσει:

"Πρόσφατα, ήμουν με ένα ανώτατο στέλεχος της Warner Bros. και τον ρώτησα αν θα κάνουμε και τρίτο Batman. Μου απάντησε θετικά και τον ρώτησα πως στην ευχή θα ξεπεράσουμε τον Heath; Μου είπε πως θα παίξει ο Johnny Depp τον "Riddler" και ο Philip Seymour Hoffman τον Πιγκουϊνο. Τα κατάφεραν ξανά!"

Πάντως, καλό θα ήταν να μην έχετε τίποτα δεδομένο από τη στιγμή που δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα τόσο ότι θα γίνει και τρίτη ταινία με τον Ανθρωπο-Νυχτερίδα, όσο και η συμφωνία με τους συγκεκριμένους ηθοποιούς.
Καλά έτσι όπως πάνε θα μας τρελάνουν η μια ταινία καλύτερη από την άλλη
Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336 Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? 217336
Arrakis
Arrakis
Ναύαρχος

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 390
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηρακλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? Empty Απ: Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν???

Δημοσίευση από Nos Πεμ Σεπ 18, 2008 2:24 am

Jonny Depp ??? ESXOS SE SXESI ME TON PROIGOYMENO (AN KAI MONOS TOY PALI ESXOS EINAI).....
Nos
Nos
Ναύαρχος

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 872
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρήτης
Registration date : 24/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? Empty Απ: Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν???

Δημοσίευση από Tsoupa Παρ Σεπ 19, 2008 3:36 am

λιγα τα λογια σου για τον θεο depp!!!!τον λατρευω για αυτο προσεχε πως μιλας ειναι θεος ο τυπος!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν??? Empty Απ: Depp και Hoffman στο τρίτο Batman Πιθανόν???

Δημοσίευση από xoxoxo Σαβ Σεπ 20, 2008 12:23 am

Ο Depp ειναι πολυ καλος ηθοποιος και πιστευω θα παιξει τρομερα τον ρολο του. Ο Hoffman ειναι τελειος ηθοποιος αλλα η ερμηνεια και η ολη μεταμφιεση του de vito σε εκεινη την ταινια ειναι κατι το ανεπαναληπτο.
xoxoxo
xoxoxo
Κελευστής

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ηλικία : 29
Τόπος : Ηρακλειο
Registration date : 26/06/2008

http://www.olympiacos.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης