Bourou
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

+16
demi
jennoula
melissa88
Rozoula4
loliment
stelli
loulou
nana
Arrakis
ψαρακι
Evi
Dimitra
francina
Nos
xoxoxo
Tsoupa
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Δευ Ιουλ 21, 2008 11:33 pm

ο τοξοτης με τον κριο τεριαζει σε ολα!!!και σε ερωτικες σχεσεις και σε οικογενεια και σε φιλια και εργασια!!!συγχαρητηρια!!!!!
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από francina Τρι Ιουλ 22, 2008 12:34 am

ix8eis kai egokeros (i karkinos) teriazoun ???
francina
francina
Δίοπος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 389
Ηλικία : 32
Τόπος : ΧΕΡΣΟΝΙΣΟΣ CITY Κρήτης
Registration date : 01/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Τετ Ιουλ 23, 2008 12:27 am

ιχθυεις με αιγοκαιρως τεριαζουν σε:μονο στην εργασια!!
ιχθεις με καρκινο σε:σε ερωτικες σχεσεις,οικογενεια φιλιες και εργασια!!!
αιγοκαιρως και καρκινος σε:ερωτικες σχεσεις και φιλιες!!!
αιγοκαιρως και ιχθεις:ερωτικες σχεσεις και φιλιες παλι!!!
καρκινος και αιγοκαιρως:ερωτικες σχεσεις και φιλια μονο!!!
καρκινος και ιχθεις:σε ολα!!!ερωτικες σχεσεις.οικογενεια,φιλια και εργασια!!!!



αλλη φορα να μου προσδηοριζεις τι ζωδιο εισαι και με ποια θες να σου βρω οτι τεριαζεις!!



Υ.Γ.εσυ μπορει να τεριαζεις με ενα ζωδια αλλα εκεινο με εσενα οχι!!καταλαβες!!!


παραδειγμα!!!!: ιχθυεις με αιγοκαιρως τεριαζουν σε:μονο στην εργασια!!
αιγοκαιρως και ιχθεις:ερωτικες σχεσεις και φιλιες παλι!!!
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Dimitra Τετ Ιουλ 23, 2008 3:23 am

oreo thema
Dimitra
Dimitra
Ναύτης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 10/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από francina Τετ Ιουλ 23, 2008 4:55 am

ok thnx tsoupa...!!!
francina
francina
Δίοπος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 389
Ηλικία : 32
Τόπος : ΧΕΡΣΟΝΙΣΟΣ CITY Κρήτης
Registration date : 01/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Evi Πεμ Ιουλ 31, 2008 3:01 pm

egw eimia tauros 11/5/92 deutera kai 11 30 pm ta xerw bebaia alla den peirazei...... me pious tairiazw....?????????????
Evi
Evi
Δίοπος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 490
Ηλικία : 31
Τόπος : Αthens
Registration date : 15/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Σαβ Αυγ 02, 2008 12:57 am

Ταύρος με Κριό: Ο Ταύρος όταν κάνει μια σχέση με τον Κριό θα είναι πολύ ταιριαστή σχέση ειδικά στο σεξουαλικό.Ο Ταύρος βέβαια δεν θέλει μόνο το σεξ, τη φωτιά και το πάθος που θέλει ο Κριός. Θέλει ηρεμία και σταθερότητα, ενώ ο παρορμητικός Κριός μπορεί να τα βρίσκει αυτά βαρετά. Θεωρεί και τον Ταύρο δεδομένο γιατί ο Ταύρος δεν φεύγει εύκολα από μία σχέση. Αποτέλεσμα, για να κρατηθεί αυτή η σχέση ο Ταύρος πρέπει να είναι συνεχώς σε επαγρύπνηση.

Ταύρος με Ταύρο: Τέλεια και επιτυχημένη σχέση. Έχουν τα ίδια κοινά σημεία και τα ίδια χαρακτηριστικά. Και οι δύο θέλουν οικονομική άνεση, σιγουριά, ασφάλεια και πάνω από όλα ποιότητα ζωής. Στον έρωτα συμφωνούν παντού. Συμπέρασμα αν είστε Ταύρος και βρεθεί Ταύρος στο δρόμο σας κρατήστε τον. Θα ζήσετε μια ζωή ευτυχισμένη.

Ταυρος με Δίδυμο: Ο Ταύρος απαιτει από τους Διδύμους πίστη, σταθερότητα και καλό σεξ.Οι Δίδυμοι δεν φημίζονται για την πίστη τους και δεν τους ενδιαφέρει αν έχουν δύο τρεις ή περισσότερους συντρόφους. Ο Ταύρος είναι πιο σταθερός, διαφορετικός και δεν ανέχεται τέτοιες καταστάσεις. Οι Δίδυμοι δε τον βρίσκουν πολύ βαρετό, καθόλου ρομαντικό και έτσι δεν μπορούν να συνυπάρξουν. Συμπέρασμα, οι αρχές αυτών των ατόμων είναι πολύ διαφορετικές και η επιτυχημένη ένωση είναι πολύ δύσκολη.

Ταύρος με Καρκίνο: Ο Ταύρος λατρεύει τον Καρκίνο για τα χαρακτηριστικά του γιατί είναι σχεδόν ίδια. Είναι εξίσου και οι δύο αξιαγάπητοι, άτομα υπεύθυνα. Ο Καρκίνος ανταποκρίνεταιθαυμάσια στις ερωτικές διαθέσεις του Ταύρου. Ο Καρκίνος αφήνει ελεύθερο τον Ταύρο και έτσι εκείνος πράττει πιστεύοντας ότι έχει το επάνω χέρι, ενώ ωστόσο ο Καρκίνος εφαρμόζει αυτό που έχει στο μυαλό του. Συμπέρασμα, όταν συναντηθείτε απολαύστε τη σχέση σας, να είστε σίγουρποι ότι θα προκύψει ένας καλός γάμος.

Ταύρος με Λέων: Αν ο Ταύρος μπορούσε να αντέξει τον Λέοντα θα είχαν μια φλογερή και δυνατή σχέση. Ο Λέων ζητάει να είναι αρχηγός, ο Ταύρος δεν το ανέχετε.Ο Ταύρος θέλει δυνατό σεξ το οποίο μπορεί να το προσφέρει ο Λέων αλλά δεν εκδηλώνετε αισθηματικά. Ο Ταύρος δεν μπορεί να υποχωρεί συνεχώς και έτσι θα αποχωρήσει.Συμπέρασμα, σχέση δυνατή αλλά καταστροφική.

Ταύρος με Παρθένο: Ο Ταύρος ξέρει ότι με αυτό το ζώδιο μπορεί να κάνει μια σίγουρη, σταθερή και αισθησιακή σχέση. Ο Ταύρος θέλει φροντίδα και ασφάλεια και μπορεί να του παρέχετε. Τα ερωτικά τους παιχνίδια θα είναι ότι καλύτερο. Οι συζητήσεις τους δεν θα έχουν τέλος. Συμπέρασμα, σχέση αισθησιακή και πετυχημένη.

Ταύρος με Ζυγό: Το ότι ο Ταύρος είναι προσγειομένος και ο Ζυγός ρομαντικός αυτό θα κάνει τα πράγματα αρκετά δύσκολα για να κρατηθεί η σχέση. 'Εχουνε πάρα πολλά κοινά σημεία αλλά ο Ζυγός βαριέτε πολύ ευκολα τον Ταύρο.Αν μπορούσε να κατανοήσει και να συμβιβαστεί, θα κρατούσαν τη σχέση ζωντανή. Συμπέρασμα, κατανόηση και θα μπορούσε να δημιουργηθεί μια καλή σχέση.

Ταύρος με Σκορπιό: Ο Ταύρος μπορεί να μην συμφωνεί ποτέ με ένα Σκορπιό, αλλά επειδή ο δεύτερος δίνει πολύ αγάπη και είναι και τολμηρός στον έρωτα, ο Ταύρος παγιδεύεται σε αυτή τη σχέση. Μπορεί η σχέση τους να είναι ανακατεμένη αλλά μαζί δημιουργούν. Συμπέρασμα, δοκιμάστε να μείνετε μαζί και θα είναι μια ευχάριστη έκπληξη.

Ταύρος με Τοξότη: Ο Ταύρος θέλει τη μονιμότητα, ο Τοξότης δεν μπορεί, θέλει συχνά αλλαγές. Αδρανής ο Ταύρος αυθόρμητος ο Τοξότης έχει σαν αποτέλεσμα να εκνευρίζονται. Διαφορετικές απόψεις, διαφορετικές νοοτροπίες. Συμπέρασμα, καλύτερα αποφύγετε αυτή τη σχέση.

Ταύρος με Αιγόκερω: Αν θέλετε να απολαύσετε μια σχέση, ο συνδιασμός Ταύρου και Αιγόκερου είναι ο ιδανικός.Και οι δύο θέλετε την ασφάλεια, την αγάπη, το φλογερό σεξ και σίγουρα καθόλη τη διάρκεια της σχέσης θα νιώθετε επιθυμητοί και αγαπητοί. Συμπέρασμα, φλόγα, ασφάλεια, σιγουριά και αγάπη.

Ταύρος με Υδροχόο: Ο Ταύρος για τον Υδροχόο είναι απαιτητικός, θεωρεί ότι καταπιέζετε. Ο υδροχόος θέλει ανεξαρτησία και ο Ταύρος μονιμότητα. Δεν υπάρχουν κοινά σημεία μεταξύ τους. Η πιθανότητα να κρατήσει μια τέτοια σχέση είναι ελάχιστες εώς και μηδαμινές. Συμπέρασμα, Ταύρε απόφυγε τους Υδροχόους.

Ταύρος με Ιχθύ: Ο Ταυρός ξελογιάζετε από τον Υχθύ αλλά τον θεωρεί ελαφρόμυαλο και απρόβλεπτο. Ο Ιχθύς πάλι τον θεωρεί ρουτινιάρη. Η αστάθεια του Ιχθύ εκνευρίζει τον Ταύρο που είναι σταθερός. Για να διατηρηθεί αυτή η σζέση πρέπει κάποιος πάντα να υποχωρεί.Συμπέρασμα μάλλον η σχέση αυτή είναι μια ουτοπία.


Very Happy Very Happy Very Happy
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από francina Σαβ Αυγ 02, 2008 2:27 am

me ix8eis poia zodia tergiasoun???
francina
francina
Δίοπος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 389
Ηλικία : 32
Τόπος : ΧΕΡΣΟΝΙΣΟΣ CITY Κρήτης
Registration date : 01/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Evi Σαβ Αυγ 02, 2008 9:23 am

basika ayta pou grafeis einai aditheta me auta pou grafeis sto allo sou arthro sxetika me to kerato....



alla ta alla einai pio swsta..... ( epeidi ta eixa ena xrono me krio isxuei akribos to aditheto...) o tauros barietai enw ekeinos einai apolita ikanopoihmenos kai prospathei na tou kinisei tin prosoxh .... giati to mati you taurou paizei ligaki......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Arrakis στις Κυρ Μάης 10, 2009 6:38 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διπλό post)
Evi
Evi
Δίοπος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 490
Ηλικία : 31
Τόπος : Αthens
Registration date : 15/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Αυγ 26, 2008 12:33 am

loipon tsoupa 8elw mia xari!!! planiti oroskopo xaraktiristika kai me poia zwdia tairiazw!!! simeiwne
paraskeui 27 noembriou 7:50 to prwi toksotis

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Τρι Αυγ 26, 2008 12:57 am

Stavroulini:ωροσκοπος σκορπιος!!!!πλανητης σου η αφροδιτη!!!!και σεληνη στον αιγοκαιρο!!!


ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ

Αρετές: Αισιοδοξία, ειλικρίνεια, τιμιότητα, τόλμη, ευθυμία.

Κακίες: Αγένεια, απερισκεψία, αστάθεια, θράσος.

-Ο Τοξότης είναι ο φιλόσοφος του ζωδιακού κύκλου. Τα βασικά χαρακτηριστικά του είναι η φιλοσοφική του άποψη για την ζωή, η ζωντάνια και η ειλικρίνεια του. Είναι πρόσχαρος, εύθυμος και πολύ φιλικός. Η εντιμότητα, η ειλικρίνεια και η ευθύτητα ιδιαίτερα στα λόγια του, πιθανόν να σας φέρουν πολλές φορές σε τρομερή αμηχανία. Όταν καταλάβει κάποια γκάφα που έκανε, θα στεναχωρηθεί και θα προσπαθήσει να τη μπαλώσει και εκεί θα τα κάνει χειρότερα. Στο παιδί του Δία του αρέσουν τα πειράγματα και θεωρείται ο σάτυρος του ζωδιακού κύκλου. Αν όμως φανεί κάποιος που θα παρεξηγήσει τις καλές του προθέσεις, δεν θα διστάσει να επιτεθεί κατά μέτωπο, άμεσα, με λόγια σκληρά ή πράξεις. Οι προθέσεις του δεν είναι σχεδόν ποτέ κακές. Εξωστρεφής χαρακτήρας με χιούμορ, του αρέσει να διασκεδάζει τους γύρω του, αν και πολλές φορές γίνεται υπερβολικός. Αγαπάει την μελέτη, τα ταξίδια, τις εξερευνήσεις και τα σπορ. Λατρεύει τα ζώα και μπορεί να τα αφιερώνει πολύ χρόνο για βοήθεια. Είναι μια αστείρευτη πηγή ζωντάνιας, συχνά ανήσυχος και απεχθάνεται την απραξία.

-Ο Τοξότης ανήκει στους ένθερμους υποστηρικτές της ανεξαρτησίας και της ελευθερίας. Είναι ζωτικής σημασίας γι' αυτόν να αισθάνεται ελεύθερα ακόμα και μέσα στο γάμο του. Πρέπει να μάθει πως η νευρικότητα του, πρέπει περιοριστεί προκειμένου να μη κουράσει τον σύντροφο του η το περιβάλλον του.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
Δικαστικός, αστυνομικός, εξερευνητής, κτηνίατρος, εκδότης, γυμναστής, γιατρός, συγγραφέας,καθηγητής, δάσκαλος.


Τοξότης με Κριός: Ο Κριός έλκετε πολύ από το Τοξότη. Ο Τοξότης πάλι δεν δέχετε την κτητικότητα του Κριού. Ο Κριός θα προσπαθήσει να προσαρμοστεί στην ταιριαστή σχέση του Τοξότη αφού έχουνε πολλά κοινά σημεία. Είναι και οι δυό γεμάτοι πάθος και ενθουσιασμό.Συμπερασμα, λίγος συμβιβασμός από τον καθένα αιθα είανι μια φοβερή σχέση.

Τοξότης με Ταύρο: Ο Ταύρος θέλει τη μονιμότητα, ο Τοξότης δεν μπορεί, θέλει συχνά αλλαγές. Αδρανής ο Ταύρος αυθόρμητος ο Τοξότης έχει σαν αποτέλεσμα να εκνευρίζονται. Διαφορετικές απόψεις, διαφορετικές νοοτροπίες. Συμπέρασμα, καλύτερα αποφύγετε αυτή τη σχέση.

Τοξότης με Διδύμους: Μια ιδιόρρυθμη σχέση μεταξύ αυτών των δύο ζωδίων. Επειδή και ο Τοξότης είναι απρόβλεπτος και δεν μπορεί να αφοσιωθεί ολοκληρωτικά, οι Δίδυμοι νιώθουν συνεχώς αστάθεια και ανησυχεία. Ταιριάζουν πολύ στο σεξ αλλά ο Τοξότης δεν μπορεί να δεκτεί τις αλλαγές των Διδύμων. Συμπέρασμα, σχέση απρόβλεπτη, ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.

Τοξότης με Καρκίνο: Η αστάθεια του Τοξότη και η ανεξαρτησία κτυπάνε στα νέυρα τον Καρκίνο. Ο Τοξότης πάλιδεν μπορί τόση αγάπη, φροντίδα και οικογενειακή θαλπωρή. Όσο για το σεξ σίγουρα δεν πρόκειτε να το απολαύσουν με αυτές τις καταστάσεις. Συμπέρασμα, από το να βγάλετε τα μαχαίρια καλύτερα χωρίστε.

Τοξότης με Λέων: Φλογερή σχέση. Είναι και τα δύο ζώδια της φωτιάς. Ο Τοξότης όμως βαριέτε εύκολα τον Λέωντα. Ο Λέων δεν μπορεί να καταλάβει γιατί ο Τοξότης δεν μπορεί να είναι δίπλα του συνεχώς και ακόμα θεωρεί πολύ παιχνιδιάρη τον Τοξότη. Ακόμη και στο σεξ έχουνε αντιθέσεις. Συμπέρασμα, πολύ δύσκολο να επιτύχει αυτή η σχέση.

Τοξότης με Παρθένος: Δύο διαφορετικά άτομα. Ο Τοξότης άπιστος και φλογερός, η Παρθένος πιστή και ζητά την αποκλειστικότητα. Αυτή η σχέση δεν μπορεί να έχει μέλλον ούτε καν αρχή αφού ο Τοξότης είναι απρόβλεπτος και η Παρθένος πατά σταθερά στη γή. Συμπέρασμα, μην προσπαθήσετε για αυτή τη σχέση, δεν αξίζει τον κόπο.

Τοξότης με Ζυγό: Αυτά τα δύο άτομα έχουν πολλά κοινά μεταξύ τους, είναι αισιόδοξοι και θετικοί. Ο Ζυγός είναι εκλεκτικός ενώ ο Τοξότης καθόλου. Η απιστία του Τοξότη, εκνευρίζει το Ζυγό.Σμίγουν και χωρίζουν και αυτό μπορεί να επαναληυθεί πολλές φορές. Συμπέρασμα, πρέπει να υπάρχει πάντα μια ισχυρή δύναμη για να τους κρατάει.

Τοξότης με Σκορπιός: Δύο άτομα με διαφορετικές ανάγκες. Ο Τοξότης θέλει ελευθερία, ο Σκορπιός δέσμευση. Όσο είναι καινούρια η σχέση, ο Τοξότης είναι ενθουσιασμένος, όταν αρχίσει όμως να κουράζετε αδιαφορεί.Ο Σκορπιός τότε ψάχνει τρόπο να τον εκδικηθεί. Συμπέρασμα, η εκδίκηση του Σκορπιού πονάει.

Τοξότης με Τοξότη: Ο Τοξότης θεωρείτε πολλές φορές επιπόλαιος και ανευθυνος. Αυτό θα φανεί όταν βρεθεί σχέση με άλλο Τοξότη. Και οι δυίο θα σκέφτονται πως θα διασκεδάσουν και θα περνούν καλά και θα ρίχνουν τις ευθύνες ο ένας στον άλλο. Ο Τοξότης θέλει ένα προσγειωμένο σύντροφο για να μπορεί να κάνει μια σωστή σχέση. Μπορούν να κάνουν μια καταπληκτική σχέση σε φιλία αλλά όχι ερωτική. Συμπέρασμα, μάλλον αδύνατο να συνυρπάξουν.

Τοξότης με Αιγόκερω: Αυτή η σχέση από την αρχή φαίνετε πως δεν έχει πιθανότητες να επιβιώσει. Ο Τοξότης είναι σπάταλος και δεν αφοσιώνετε. Ο Αιγόκερος, δεν δέχετε να είναι το οικονομικό του στήριγμα και θέλει αποκλειστικότητα. Έτσι ο Αιγόκερος θα εκνευριστεί με όλα αυτά και θα φύγει. Συμπέρασμα, ο ένας απορρίπτει τον άλλο.

Τοξότης με Υδροχόο: Έχουνε πάρα πολλά κοινά σημεία, αγαπούν την ελευθερία και την ελευθερία. Είναι τα μόνα άτομα στο ζωδιακό κύκλο που σέβονται ο ένας τις απαιτήσεις του άλλου. Κινούνται και οι δύο ελεύθερα, απολαμβάνουν τη ζωή τους και όταν νιώσουν την ανάγκη βρίσκονται σε ανύποπτο χρόνο. Δεν υπάρχουν συναισθηματισμοί για αυτούς. Συμπέρασμα, αυτή η σχέση μπορεί να πετύχει, φτάνει να δωθεί χρόνος.

Τοξότης με Ιχθύ:
Ο Τοξότης δεν μπορεί τους συναισθηματικούς Ιχθύες, ενώ ο Ιχθύς παθαίνει συναισθηματική εξάρτηση. Ο Τοξότης στην αρχή πιστεύει πως στα πολλά λόγια που λένε οι Ιχθύες και αφού δούνε ότι αλλάζουν γνώμη συνεχως απορρίπτουν αυτή τη σχέση. Ακόμη και στο σεξ οι Ιχθύες θέλουν το πάθος ενώ οι Τοξότες την εκτόνωση. Συμπέρασμα, σχέση χωρίς μέλλον.


Very Happy Very Happy Very Happy
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τετ Αυγ 27, 2008 11:03 am

wow se eyxaristw tsoupaaa!!! tetoia pliroforisi sto zwdio m oute h litsa pateraaa! xD

Mprosta s dn pianei mia auti !!! mpravo sygxaritiriaaa!!! SmileSmileVery Happy Razz Very Happy

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Evi Πεμ Σεπ 04, 2008 2:49 pm

please thelw na mou breis ta pada gia 18-1-1991 paraskeui... aigokeros me oroskopo aigokero......... kai gia 11-5-1992 deutera 11-30 tauros me oroskopo skorpio.... kai an tairiazoume kai se ti....???
Evi
Evi
Δίοπος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 490
Ηλικία : 31
Τόπος : Αthens
Registration date : 15/07/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Φεβ 06, 2009 3:17 am

θελω και εγω να μου πειτε τι σεληνη ειμαι.
Ειμαι τοξοτης, 02/12/1982 και γεννημενη στις 13:45

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Παρ Φεβ 06, 2009 5:06 am

egw 8elw poluuuuuuuuuuuuu! poio polu me endiaferei h selini
10 septembriou 1971!thanks cheers afro

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Σαβ Απρ 25, 2009 3:53 pm

eimai 21/01 kai 18:00 to apogevma....

thelw na mathw kai an tairiazw me skorpio pou exei oroskopo to3oti...

efxaristw..... Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 982820

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Πεμ Μάης 07, 2009 4:52 am

re paidia tha skasw!psaxnw ton wroskopo mou konta sta ekato xronia!!!!eimai ixthis kai exw gennithei stis 7/3/1992 mporei kapoios na m pei ti sto kalo eimai??

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Σαβ Μάης 09, 2009 11:31 pm

ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΙΑΣΜΑ :



Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Pinakassym



dahpnou χρειαζομαι και ωρα γεννησσης......
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Κυρ Μάης 10, 2009 12:25 pm

exw genithei stis 18:05!kala e an mu to vreis me sklavwses!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Δευ Ιουλ 13, 2009 1:01 am

Λοιπόν είναι αλήθεια πως σας έφυγα για λίγο κα;ιρό απο αυτό το θέμα αλλά υπόσχομαι να γυρίσα δρημήτερη με νέα θέματα και νέες συμβουλές!!!!Λοιπόν αναγνωρίζω ότι είναι κάπως αργά αλλά ο Ωροσκόπος σου ειναι Παρθένος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Σεπ 29, 2009 9:12 am

ego genithika 3.3.1993 tetarth kai ora 13.10

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Τρι Σεπ 29, 2009 9:19 am

lathos!!!12.50 genithika

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Πεμ Οκτ 29, 2009 5:53 am

eimai tauros kai genimenenos stis 25 apriliou 1980 imera paraskeui stin attiki-athina pios einai o oroskopos mou ? mia vgenei krios mia ixthis

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Επισκέπτ Πεμ Δεκ 17, 2009 12:22 pm

egw eimai gennhmenh 27/3/1991, mera tetarth kai wra 12 para tetarto to vrady... mporeis na m peis poy exw th selhnh m k poios einai o wroskopos m? Surprised

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από Tsoupa Τετ Δεκ 30, 2009 3:14 am

μαριανουλα ο οροσκοπος σου ειναι στον καρκινο!!!!
Με τον ωροσκόπο στον Καρκίνο φαίνεστε ήπια και ευγενική. Ενεργείτε μάλλον επιφυλακτικά σε σχέση με τους άλλους μέχρι να τους γνωρίσετε καλά και να νιώσετε ότι μπορείτε με ασφάλεια να ξανοιχτείτε μαζί τους. Έχετε μια ισχυρή ανάγκη για συναισθηματική σιγουριά που συχνά μπορεί να μετατρέπεται σε αίσθημα εξάρτησης. Είστε βαθιά προσκολλημένη στο παρελθόν, στις ρίζες, την οικογένεια, τους αγαπημένους σας φίλους, τα μέρη που προτιμάτε και δεν τα αλλάζετε με τίποτα.

Μπομπο_29 πρεπει να μουπεις και την ωρα που γεννηθηκες!!!!

Φλο91 ο ωροσκοπος σου ειναι στον Τοξοτη!!!!
Με τον ωροσκόπο στον Τοξότη είστε πολύ ζωηρή, ενθουσιώδης και γεμάτη ζωή. Αγαπάτε πρώτα απ’ όλα τη μάθηση και είστε συνεχώς με μια δίψα για γνώση. Αγαπάτε, επίσης, την περιπέτεια, την αλλαγή, την εξερεύνηση και δεν νιώθετε ευτυχισμένη όταν μένετε περιορισμένη συνεχώς στον ίδιο ασφαλή, οικείο κόσμο. Έχετε μια ισχυρή ανησυχία κι έναν πόθο για κάτι μεγαλύτερο απ' όσα έχετε ήδη δοκιμάσει και συχνά ζείτε μέσα στα όνειρά σας και στα οράματα για το μέλλον. Τείνετε να πιστεύετε ότι κάπου υπάρχει κάτι καλύτερο για σας και σας αρέσει πάντα να ψάχνετε.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΦΤΕ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!!
Tsoupa
Tsoupa
Κελευστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 27/06/2008

https://bourou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης