Bourou
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

+16
demi
jennoula
melissa88
Rozoula4
loliment
stelli
loulou
nana
Arrakis
ψαρακι
Evi
Dimitra
francina
Nos
xoxoxo
Tsoupa
20 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από MADLY Πεμ Ιαν 10, 2013 12:06 pm

ΧΕΡΕΤΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 16:00 (4) ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ SΙΤΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Ο ΛΕΩΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΝΑ ΒΡΩ ΕΓΚΥΡΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΟΥ... ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ 2013 ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...!!! ΚΡΙΟΣ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1985 ΩΡΑ 16:00 (4 )ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

MADLY
Επιβάτης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 38
Registration date : 10/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Οποιος θελει να του βρω ωροσκοπο,σεληνη και τα λοιπα εγω ειμαι εδω!!!!

Δημοσίευση από MADLY Σαβ Ιαν 12, 2013 3:24 am

ΣΥΓΝΩMH ΠOY EIMAI ANYΠOMONH... AΠΛA NA ΞEΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ TO SITE...??

MADLY
Επιβάτης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 38
Registration date : 10/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης